Strangko

FIRMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STRANGKO.PL to grupa autoryzowanych dealerów STRANGKO i BouMatic oferująca na rynku polskim pełną gamę produktów STRANGKO i BouMatic.

 

STRANGKO.PL zapewnia montaż oraz profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji STRANGKO i BouMatic, jak również doradztwo w zakresie projektowania nowych i modernizacji istniejących obór.

 

Duńska marka STRANGKO jest teraz częścią międzynarodowej amerykańskiej firmy BouMatic. Po przejęciu w 2007 roku duńskiego producenta, BouMatic postanowił zachować w swojej ofercie znaną na świecie oraz zaawansowaną technologicznie duńską markę STRANGKO. Od tej pory STRANGKO wraz z produktami BouMatic jest w stanie zaoferować pełną linię produktów, poczynając od dojarek przewodowch przez hale udojowe po udojnie karuzelowe i roboty udojowe. Oferta obejmuje również systemy zgarniaczy obornika, stacje paszowe, elektroniczne systemy zarządzania stadem, wczesne wykrywanie rui oraz monitoring prawidłowego chowu zwierząt, np. monitorowanie ilości pobieranej paszy czy aktywności ruchowej każdej z krów oraz ich pozycjonowanie.

 

Produkty STRANGKO i BouMatic są projektowane z myślą o zapewnieniu niezawodności oraz minimalizacji kosztów utrzymania. Wszystkie systemy i produkty STRANGKO i BouMatic są oparte na starannie wybranych i sprawdzonych materiałach oraz rozwiązaniach, które odzwierciedlają wyniki najnowszych badań technologicznych przy współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin zajmujących się polepszaniem dobrostanu zwierząt.

 
Boumatic
Strangko

Copyrights STRANGKO - instalacje udojowe, 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powered by Herodot!CMS - 3CUBE